Reklamacja u kosmetyczki

Ubezpieczenie na całe życie

Reklamacja u kosmetyczkiByłaś u kosmetyczki i wykonany przez nią zabieg nie spełnił Twoich oczekiwań? Jeżeli taka sytuacja miała miejsce to masz pełne prawo do tego, aby zareklamuj zabiegi, których efekt nie utrzymał się tak długo jak zostało to Ci zagwarantowane.

Przykładem może być makijaż permanentny, który miał być widoczny dwa lata, a po dwóch miesiącach nie ma po nim śladu, albo nawet henna na brwiach, która zmyła się po kilku dniach. Poznaj swoje prawa.

Pisemna reklamacja

W końcu możesz złożyć pisemną reklamację z żądaniem ponownego wykonania usługi bezpłatnie. Jeśli kosmetyczka nie chce poprawić zabiegu, zażądaj zwrotu pieniędzy. Poznaj swoje prawa i jeżeli tylko doszło do naruszenia warto jest wiedzieć, że nie musi to wcale tak wyglądać. Ponadto jeśli w wyniku źle przeprowadzonego zabiegu musiałaś się leczyć, np. nieprawidłowo wykonany zabieg wywołał stan zapalny to zakład musi pokryć koszty leczenia.

Cała dokumentacja

Ponadto poproś lekarza, aby skrupulatnie wypełnił całą dokumentację, bo może zostać wykorzystana do dochodzenia odszkodowania. Dodatkowa rada! Zażądaj na piśmie zwrotu kosztów leczenia – być może konieczne będzie dołączenie dokumentacji i rachunków, np. za leki. Jeżeli tak to warto jest trzymać przy sobie podobne papiery. Wiele cennych informacji na temat składania reklamacji w różnych miejscach będziemy mogli znaleźć na łamach stron internetowych. Zdecydowanie warto jest się z nimi zapoznać, a w ten sposób będziemy mogli dochodzić do prawdy. Postarajmy się wiec o tym nie zapominać ani na moment. Reklamacja w salonie kosmetycznym jest możliwa do złożenia i nie masz się czego obawiać – jeżeli tylko masz podstawy to zdecydowanie powinnaś to zrobić.

Related Post