Na jaką sumę ubezpieczyć dom?

Nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Nowe mieszkania na sprzedaż w WarszawieChcesz kupić ładne mieszkanie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą developera. Nasza firma zajmuje się budownictwem mieszkaniowym już ponad piętnaście lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad setki inwestycji mieszkaniowych oraz przemysłowych, które wpisały się w krajobraz miast i spotkały się z wielkim uznaniem oraz do dziś cieszą ich użytkowników. Posiadamy długoletnie doświadczenie i cieszymy się dużym zaufaniem na rynku mieszkaniowym. Inwestycje wykonujemy w najnowszej technologii, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, co zapewnia trwałość i solidną jakość naszych budynków.

W drugim kwartale 2017 roku rozpoczynamy realizację nowej inwestycji dla osób indywidualnych i firm, czyli nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Osiedle mieszkaniowe będzie składało się z sześciu jedenastopiętrowych budynków wybudowanych w wysokim standardzie. Każdy z nich wyposażony będzie w dwie windy i parking podziemny na 150 miejsc postojowych. Na osiedlu będzie urządzony plac zabaw dla dzieci, na którym będą ustawione huśtawki, drabinki i zjeżdżalnie. Dużym atutem nowego osiedla będzie jego atrakcyjne położenie, w bliskiej odległości od centrum, a także z uwagi na fakt, że z południowej strony, w odległości 500 metrów znajduje się duży park, natomiast od strony północnej jest duża galeria handlowa. Dodatkowo wspomnieć należy, iż z osiedla jest bardzo dogodny dojazd do centrum, ponieważ niedaleko znajduje się stacja kolejki miejskiej oraz metro.

Mieszkania deweloperskie

Będą to mieszkania deweloperskie, to znaczy do samodzielnego wykończenia. Jeśli natomiast Państwa życzeniem będzie kupno mieszkania gotowego do zamieszkania, wówczas istnieje możliwość zaprojektowania wnętrz przez współpracującego z nami architekta i wykończenie ich przez naszą firmę.

Mieszkania z oddzielną kuchnią

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania dwupokojowe z oddzielna kuchnią, dwupokojowe z aneksem kuchennym, trzypokojowe oraz apartamenty dwupoziomowe. Każde mieszkanie będzie miało balkon, przy czym apartamenty dodatkowo będą posiadały tarasy usytuowane na dachach budynków.

Zatem, jeżeli poszukujesz własnego mieszkania w Warszawie, zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą: https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa.html