Kto korzysta z usług hurtowni odzieży?

Motywowanie poprzez darowanie

Sposobów na nagrodzenie pracowników nie jest mało. Doświadczenie podpowiada jednak, że przynajmniej niektóre mogą zostać odebrane w sposób, który budzi niezadowolenie. Jak zatem wysłać zatrudnionym sygnał świadczący o tym, że doceniamy ich pracę, a jednocześnie zminimalizować ryzyko ewentualnych nieprzychylnych reakcji? Jednym z najlepszych metod jest ta, która przewiduje wręczenie rozwiązania takiego, jak bon podarunkowy Edenred.

Zalety bonów podarunkowych

Może się wydawać, że bon podarunkowy jest niepotrzebną komplikacją. Skoro chcemy, aby pracownicy kupili sobie w nagrodę coś, o czym sami wiedzą najlepiej, że im się przyda, dlaczego nie pozwolić im na dokonanie wyboru zgodnie z własnymi przekonaniami dając im po prostu premię finansową? Odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się to nam wydawać. Takie podejście często owocuje tym, że premia zasila domowy budżet, a osoba, która ją otrzymała nie ma żadnej materialnej korzyści. Owszem, dodatkowe pieniądze zawsze cieszą, gdy jednak przeznacza się je na wymianę opon lub zakup nowych butów dla dziecka, trudno mówić o spełnianiu marzeń.

Bon wprowadza pewne ograniczenia. Nadal pozostawia pracownikowi pewną kwotę tylko do jego dyspozycji, daje jednak gwarancję tego, że będzie ona wydana na coś, co rzeczywiście sprawi przyjemność mu i jego najbliższym. Nie można wymienić go na gotówkę, jednocześnie jednak dobre bony podarunkowe można wykorzystywać w dziesiątkach sklepów, bez trudu można więc znaleźć takie rozwiązanie, które nas ucieszy.

Jak znaleźć dobry bon podarunkowy

Jeśli zatem mamy wskazać na jakąkolwiek niedogodność, ta z pewnością będzie wiązała się jedynie z tym, że najpierw należy wybrać odpowiedniego dostawcę bonów. Na szczęście, również ten problem doczekał się rozwiązania. Bon podarunkowy Edenred to przykład prezentu, który doceni tak pracodawca, jak i pracownik. Jest prosty w użyciu i łatwy w obsłudze, można go przy tym wykorzystać w wielu miejscach, co daje pracownikowi możliwość wymienienia go na coś, co rzeczywiście sprawi mu przyjemność.