Wyjątkowe dezodoranty w sztyfcie Calvin Klein

Calvin Klein to firma, która kojarzy się nam z perfumami, należy przy tym przyznać, że zwykle nie są to rozwiązania najtańsze. Czy jednak charakterystyczne dla niej zapachy można poznać także za znacznie mniejsze pieniądze? Okazuje się, że nie jest to wcale niemożliwe, firmowa oferta obejmuje bowiem także dezodoranty w sztyfcie. Co warto o nich wiedzieć?

Calvin Klein CK Be

CK Be to zapach wyjątkowy z przynajmniej kilku powodów, na pierwszy plan wysuwa się zaś to, że z powodzeniem mogą go używać nie tylko panowie, ale również panie. Wprawny węch z pewnością wyczuje w nim tak popularną w perfumach Calvin Klein nutę orientalną, przewijają się tu jednak również zapachy drzewne i nuta piżma. Połączenie jest czyste i świeże, nie drażni i nie pozostawia wrażenia ciężkości. Dezodorant w sztyfcie jest postrzegany przede wszystkim jako uzupełnienie perfum z tej samej kolekcji, okazuje się jednak, że jego zalety wcale nie ograniczają się do posiadania miłego zapachu. Jego używanie zapobiega poceniu, a jednocześnie pozwala na lepszą pielęgnację wrażliwej skóry pod pachami. Co wcale nie mniej ważne, sam zapach utrzymuje się przez wiele godzin sprawiając, że dezodorant jest wyjątkowo wydajny.

Calvin Klein CK One

CK One, podobnie jak CK Be to tak zwany zapach uni-sex. Jest tak samo kuszący i atrakcyjny bez względu na to, czy sięgają po niego kobiety, czy też mężczyźni, warto przy tym przypomnieć, że ten typ zapachów zawdzięczamy właśnie Kleinowi. CK One po raz pierwszy pojawił się na rynku w roku 1905 i natychmiast podbił serca kupujących pozyskując dla firmy wielu nowych klientów. O tym, że jest wyjątkowy najlepiej świadczy zresztą  to, że mijają kolejne dziesięciolecia, a on dalej utrzymuje się na rynku. Na nutę głowy składa się tu melon, kardamon, bergamot, a także tak lubiane przez Kleina cytrusy – ananas oraz papaja. Nuta serca to z kolei kwiaty – fiołki, róże oraz wyjątkowy ekstrakt z jaśminu. Całości dopełnia piżmo, ambra i zielona herbata tworząc miłe, energetyzujące połączenie, które zachęca do działania. Podobnie, jak w przypadku CK Be, dezodorant w sztyfcie można nosić razem z perfumami z tej serii.